فهرست محصولات این تولید کننده سونی

شرکت صوتی و تصویری سونی در سال 1946 با سرمایه فقط 190،000 ین و حدود 20 کارمند فعالیت خود را آغاز کرد. پس از گذشت تنها یک دهه به یکی از برند های خوش نام در حوزه فعالیت خودش تبدیل شد.

سمبل روح سونی بنا به گفته موسس آن شعار "انجام کاری که قبلا هرگز انجام نشده است" می باشد.
فعالیت این شرکت همچنان با هدف تولید محصولات بیشماری تا تبیین شعار "نخستین ژاپن" و "اولین محصول جهان" ادامه دارد.

استفاده از تکنولوژی SXRD برای اولین بار توسط شرکت سونی در دنیا برای استفاده در پروژکتورهای سینمایی طراحی  و توسعه پیدا کرد.


بدون هیچ تردیدی شرکت سونی عنوان بزرگترین تولیدکننده وسایل الکترونیکی و تجهیزات پیشرفته در جهان را با خود یدک می کشد.


ویدیو پروژکتور سونی بصورت خاص یکی از برترین تجهیزات پخش تصاویر سینمایی در جهان به شمار می‌آید.


ویدئو پروژکتور سونی وسیله ای کارآمد برای مخاطبانش می باشد . ویدئو پروژکتورهای آموزشی سونی با قابلیت تعاملی عالی در مدارس، کالج ها و دانشگاه قابل استفاده می باشند. بهره گیری از لامپ با عمر طولانی و ویژگی های هوشمند صرفه جویی در انرژی باعث کاهش هزینه های بهره برداری محصولات آن شده است. علاوه بر این تاثیرات زیست تخریبی آنها به مراتب کاهش یافته است.


ویدیو پروژکتورهای آموزشی سونی با برآورده ساختن نیازهای بیشتری از مکان مورد نظر، تصاویر با کیفیت ایده آل را همراه با کارایی و قابلیت اطمینان بالا به مخاطبانشان ارائه می دهند.


ویدیو پروژکتور رومیزی و قابل حمل سونی سبک، با دوام، قابل اعتماد و با کاربری آسان در اختیار مشتریان قرار گرفته است. شرکت سونی طیف وسیعی از ویدئو پروژکتورهای قابل حمل را با عملکرد عالی و قیمت مناسب برای مشتریان اش به ارمغان آورده است.هر ویدئو پروژکتور بگونه ای طراحی شده است تا نیازهای خاص مصرف کنندگان را پاسخگو باشد.


ویدئو پروژکتور سینمای خانگی سونی در رزولوشن های FULL HD 3D تا 4K در مدل های متنوع تجربه جذاب و بی نظیری از پخش فیلم، سرگرمی های ورزشی و بازی ها را فراهم می کنند.

بیشتر
در هر صفحه
نمایش 1 - 12 از 15 آیتم
نمایش 1 - 12 از 15 آیتم