ویدئو پروژکتور بنکیو BenQ MS550

جدید

5

8,590,000 تومان

 • ماشینهای اداری اسپرت
 • لایف
 • بدر الکتریک

روشنایی: 3600 انسی لومنز

رزولوشن: 600*800

تکنولوژی تصویر : DLP

کنتراست: 20.000:1

پورت ورودی: Dual HDMI, VGA

 • مشتریان وفادار

  با خرید محصول، بن تخفیف هدیه می گیرید و در خرید های بعدی تخفیف شگفت انگیز دریافت میکنید

 • پرداخت در محل

  پرداخت در محل صرفا برای تهران می باشد. برای سایر شهرها، می بایست ابتدا واریز صورت گیرد.

 • راهنمای خرید آنلاین راهنمای کامل خرید از سایت را مطالعه نمایید و خریدی آسوده و امن را تجربه نمایید
 • روشهای پرداخت

  پرداخت آنلاین  توسط درگاه پرداخت ملت یا تماس با پشتیبانی و دریافت شماره کارت یا حساب شرکت برای واریز وجه

معرفی ویدئو پروژکتور بنکیو مدل BenQ MS550

ویدئو پروژکتور MS550 شرکت بنکیو، انتخابی ایده آل برای ارائه های شما در کلاس مدرسه ، کلاس آموزشی یا اتاق های جلسه با لامپ های روشن است. با استفاده از این محصول همچنین قادر خواهید بود، تصویری بزرگ را در اتاقی کوچک داشته باشید.

ویدئو پروژکتور آموزشی بنکیو ms550

روشنایی بالا

ویدئو پروژکتور بنکیو MS550، با روشنایی 3600 انسی لومن، امکان ارائه تصویری با کیفیت بالا را در محیط با لامپ های روشن برای شما فراهم می کند. این ویژگی کارآمد، به خصوص برای جلسات بحث و گفتگو که نیاز به یادداشت برداری یا همفکری حاضرین وجود دارد، بسیار حائز اهیمت است. روشنایی و تکنولوژی بالای این دستگاه موجب می شود که تمامی اسلایدهای شما به راحتی برای حاصران قابل مشاهده بوده و این ویدئوپروژکتور، کیفیت عکس ها را نیز با استفاده ازرنگهای زنده و گیرا بهبود می بخشد و این امکان را فراهم می ساز که ویدئوها و عکس های مورد نظر شما نیز به همان روشنی و وضوح متن ها نماش داده شود.

benq-ms550-clear-resolution 3600 lumens

کنتراست بالا

با نیاز روز افزون صنعت به هرچه بهتر کردن ویژگی کنتراست وافزایش پیکسلهای تصویر، ویدئوپروژکتورهای شرکت بنکیو نیز به سرعت به سمت بهبود این ویژگی گام برداشته اند تا واقعی ترین رنگ ها و خوانش بدون ابهام را برای تمام کاراکترها، گراف ها و نمودارها فراهم نمایند. کنتراست بالای MS550  موجب افزایش وضوح متن و تصویر در اسلایدهای شما شده و همچنین مانع ایجاد فشار بر چشم مشاهده گر و تداوم تمرکز بر متن و صفحه نمایش می گردد.

benq-ms55-high-contrast

پورتهای HDMI دوتایی و VGA دوتایی

یک امکان فوق العاده مفید در مدل MS550 شرکت بنکیو برخورداری از 2 ورودی HDMI و دو ورودی VGA در این دستگاه می باشد. به این ترتیب چندین ارائه دهنده می توانند با لپتاپ یا دستگاه موبایل خود به ویدئوپروژکتور وصل شوند، بدون اینکه نیازی به اتلاف وقت و انرژی برای جدا کردن یکی و اتصال دیگری باشد و به این ترتیب به صورت لحظه ای امکان سوئیچ بین ارائه دهنده ها به راحتی فراهم شده است.

ms550-HDMI

نمایش تصویری بزرگ بدون نیاز به اتاقی بزرگ

بدون اینکه نگران فاصله زیاد مورد نیاز بین پرده و پروژکتور باشید، می توانید با MS550، تصویری به بزرگی 2.54 متر را در فاصله 3.98 متر از پروژکتور نمایش دهید.

ms550-big-image

تصحیح زاویه تصویر

زمانی که پروژکتور در جایی خارج از مرکز مثلا بر روی یک میز قرار میگیرد، همان طور که می دانید به دلیل اثر تراپزی تصویر دچار اعوجاج می شود که ویژگی تصحیح زاویه تصویر،  با برطرف کردن این مشکل، یک تصویر مربعی حرفه ای را برای شما فراهم می کند. این ویژگی ویدئو پروژکتور MS550، تصاویر کاملا مربعی و متناسب را از لوکیشن های مختلف قرارگیری پروژکتور، امکان پذیر می سازد.

 ms550-keystone

پایه تنظیم اضافی

ویدئوپروژکتور بنکیو مدل MS550 با داشتن سه پایه تنظیم ، متمایز از مدلهای معمول با یک پیچ تنظیم، قرار می گیرد و به راحتی میتوان با استفاده از پایه های تنظیم اضافی، تصویری مناسب را بدون نگرانی از محل قرارگیری پروژکتور بر روی پرده نمایش مشاهده کرد. دو پایه تنظیم اضافی در دو وجه کناریMS550  قرار دارند.

 ms550-adjustment-feet

نصب آسان تنها با فشار دادن یک دکمه

یکی از مواردی که ممکن است مشکلاتی را برای کاربران ایجاد کند، تنظیمات اولیه دستگاه وعدم آشنایی آن ها با  منو و فانکشن های مورد نیاز برای شروع کار ویدئو پروژکتور است، در مدل MS550 شرکت بنکیو با طراحی هوشمندانه کنترل ریموت جدید این دستگاه،  دکمه ای به آن افزوده شده است که کاربر می تواند تنها با فشار دادن آن دکمه و بدون سردرگمی در میان گزینه های مختلف موجود در منوی دستگاه، فانکشن های ضروری همچون تصحیح زاویه و تست پترن و ... را فعال و تنظیم نماید.

 ms550-one-touch-access

دسترسی آسان برای تعویض لامپ

در این مدل نیز همچون سایر مدلهای ویدئو پروژکتور بنکیو، دسترسی به لامپ از قسمت بالای بدنه دستگاه امکان پذیر است. این درب به آسانی باز شده و به خصوص در حالتی که ویدئو پروژکتور به صورت سقفی مورد استفاده قرار می گیرد، به دلیل طراحی مناسب بدنه، دیگر نیازی به جداکردن کامل پروژکتور از محل نصب آن نبوده و تعویض لامپ به راحتی وبا سرعت زیاد انجام می گیرد.

 ms550-easy-access-top-door

قفل  Kensington

ویدئوپروژکتور MS550 بنکیو همچون سایر مدلهای تجاری این شرکت، مجهز به قفل امنیتی است که به صورت فیزیکی در پشت دستگاه قرار داده می شود و برای امنیت این دستگاه و جلوگیری از دزدی آن، در کاربردهای تجاری و اتاق های جلسات لازم و مفید می باشد.  

 ms550-kensington-lock

بهینه سازی مصرف انرژِی

سیستم اقتصادی ویدئوپروژکتورهای بنکیو، از هدر رفتن برق جلوگیری کرده و زمان راه اندازی اولیه و خاموش شدن را در شروع و پایان جلسه کاهش می دهد و به این ترتیب مجموع هزینه های نگهداری نیز کاهش می یابد. قابلیت SmartEco بنکیو برای صرفه جویی در مصرف انرژی است.

ویدئوپروژکتور MS550 دارای چند حالت عملکرد می باشد.

ms550-eco-system

        A-حالت smarteco

در این حالت، دستگاه محتوای ورودی  را مورد ارزیابی قرار می دهد تا میزان نور لازم را جهت رسیدن به رنگ و کنتراست بهینه، تعیین نماید که به این ترتیب در حین ارسال تصویری با کیفیت مطلوب و بدون جبران سازی،تا 70 درصد در توان لامپ صرفه جویی می گردد.

       B- حالت Eco blank

این حالت مربوط به زمانی است که دستگاه هیچ سیگنالی در ورودی خود دریافت نمی کند و با گذشت 3 دقیقه از غیر فعال ماندن پروژکتور این حالت به صورت خودکار فعال شده و به این ترتیب هم از اختلال های احتمالی جلوگیری می شود و هم  از اتلاف انرژی برق.

       C- حالت خاموش شدن خودکار یا  Auto power off

ویدئوپروژکتورهای تجاری بنکیو پس از 20 دقیقه غیر فعال شدن دستگاه، برای جلوگیری از اتلاف انرژی خاموش می شوند. همچنین بسیار دیده می شود که آموزگاران در پایان کلاس، خاموش کردن ویدئو پروژکتور را فراموش کرده اند که این ویژگی این نگرانی را نیز به سادگی حل کرده است.

نکته: این حالتهای سه گانه به صورت دستی و با ریموت کنترل دستگاه نیز قابل تنظیم می باشند.

0.5  وات در حالت آماده باش (Stand by)

زمانیکه دستگاه در حالت استند بای قرار میگیرد، مصرف توان آن به 0.5 وات کاهش می یابد و به این ترتیب کمترین مصرف انرژی را در این حالت که دستگاه در حال استفاده نیست ولی متصل است.

حالت lamp save

در این حالت قدرت لامپ به صورت دینامیکی، با توجه به محتوای ورودی تنظیم می گردد که باعثافزایش طول عمر لامپ تا 50 درصد نسبت به حالت نرمال می شود . این ویژگی بسیار مهم ویدئو پروژکتور MS550، با صرفه جویی در مصرف انرژی ، افزایش طول عمر مفید لامپ و کاهش تعداد لامپهای مصرفی، کمک شایانی به محیط زیست محسوب می شود.

replacement lamp benq ms550 projector

دموی تصویر پروژکتور

جهت مشاهده تصویر ویدئو پروژکتور بنکیو BenQ MS550 می توانید فیلم زیر را مشاهده نمایید.

محاسبه ابعاد تصویر بر حسب فاصله

در جدول زیر اندازه تصاویر حاصله از پروژکتور بنکیو MS550 در فواصل مشخص از پرده نمایش را با نسبت ابعاد 4:3 مشاهده می کنید که بر اساس محاسبات نرم افزاری به دست آمده است.

جدول محاسبه اندازه تصویر بر حسب فاصله بنکیو MS550
بیشترین زومکمترین زومبدون زومفاصله از پرده
"63"57"60 معادل (123cm*90cm)2.5m
"76"69"72 معادل (147cm*110cm)3m
"88"80"84 معادل (172cm*129cm)3.5m
"101"92"96 معادل (196cm*147cm)4m
"114"103"109 معادل (221cm*165cm)4.5m
"126"115"121 معادل (245cm*184cm)5m

برندبنکیو
رزولوشنSVGA - 800*600
تعداد پیکسل600*800
روشنایی3600 انسی لومن
کنتراست20.000:1
نسبت تصویر4:3
تکنولوژی تصویرDLP
کاربردآموزشی
سایز نمایشگر30 تا 300 اینچ
زوم1.1 دستی
بلندگو2 وات
تصحیح زاویه تصویر40 درجه
ابعاد۱۲۰* ۲۲۱* ۲۹۶ میلی متر
وزن2.3 کیلوگرم
رنگسفید
ورودیDual HDMI, VGA, Monitor out, S-Video in, Composite in, USB Type B, Audio in, Audio out, RS232
نسبت پرتاب1.96-2.15:1
نویز دستگاه29dbA در حالت Eco و 33dbA در حالت Normal
مدل لامپ۵J.JGP05.001 با قدرت 200 وات
عمر لامپ5000 ساعت
عمر لامپ(eco)10.000 ساعت در حالت Eco و 15.000 ساعت در حالت LampSave
متعلقات دستگاهکابل تصویر VGA یک متری، کابل برق یک متری، ریموت کنترل
  • نقد محصول و امتیاز شما به این محصول

   برای کمک به دیگران کاربران در انتخاب،لطفا قبل از نوشتن نقد و نظر خود ، به این محصول امتیاز نیز بدهید.

  محصولات مرتبط