ویدئو پروژکتور ویوسونیک Viewsonic 502X

جدید

1

اخطار: آخرین موجودی فعلی!

5,600,000 تومان

 • ماشینهای اداری اسپرت

روشنایی: 3500 انسی لومنز

رزولوشن: 768*XGA - 1024

تکنولوژی تصویر : DLP

کنتراست: 22.000:1

پورت ورودی: HDMI, VGA, Audio out

 • مشتریان وفادار

  با خرید محصول، بن تخفیف هدیه می گیرید و در خرید های بعدی تخفیف شگفت انگیز دریافت میکنید

 • پرداخت در محل

  پرداخت در محل صرفا برای تهران می باشد. برای سایر شهرها، می بایست ابتدا واریز صورت گیرد.

 • راهنمای خرید آنلاین راهنمای کامل خرید از سایت را مطالعه نمایید و خریدی آسوده و امن را تجربه نمایید
 • روشهای پرداخت

  پرداخت آنلاین  توسط درگاه پرداخت ملت یا تماس با پشتیبانی و دریافت شماره کارت یا حساب شرکت برای واریز وجه

معرفی ویدئو پروژکتور ویوسونیک Viewsonic PA502X

ویدئو پروژکتور ویوسونیک PA502X، یکی از مدل های پرتابل شرکت ویوسونیک می باشد. این پروژکتور بااندازه کوچک و وزن 2.2 گیلوگرم گزینه ای ایده آل برای کسانی است که لازم است مدام جابجا شوند و ارائه های متعددی را در مکان های مختلف داشته باشند. روشنایی 3500 لومن و کنتراست بالای این دستگاه مناسب برای کاربری تجاری در اتاق های جلسه کوچک و متوسط و کاربری کلاسی برای مدارس و همچنین مصارف خانگی است و حتی در اتاق با لامپهای روشن، تصویری شفاف و زیبا را بر روی پرده نمایش می دهد. 

ViewSonic-PA502X-data-projector

طراحی هوشمندانه

مدل ویوسونیک 502X با طراحی بهینه ای که دارد، از قابلیت اطمینان بسیار بالایی برای ارائه های روزانه در اتاق های کوچک و متوسط برخوردار است. این پروژکتور با داشتن روشنایی بسیار خوب 3500 انسی لومن و کنتراست 1 به 22.000 تصاویری خیره کننده را بر روی پرده به نمایش می گذارد. این ویژگی ها برای دستگاهی با این قیمت فراتر از انتظار است. این ویدئو پروژکتور دارای رزولوشن XGA یعنی 768*1024 می باشد. به این ترتیب می توانید آن را در اتاق های با لامپ های روشن مورد استفاده قرار دهید و تصویری با وضوح بسیار خوب داشته باشید. طول عمر لامپ حالت اقتصادی هوشمند Viewsonic 502X برابر 15.000 ساعت می باشد که این علاوه بر آسودگی خاطر از بابت لامپ، به معنای قیمت تمام شده پایینتر برای این ویدئو پروژکتور است.

قیمت پروژکتور ویوسونیک 502

نگران نور محیط نباشید

شدت روشنایی PA502X برابر با 3500 لومن است. به این ترتیب نیازی به تاریک بودن محیط نبوده و می توان با حفظ وضوح نصویر ارائه شده، با لامپ های روشن در اتاق های نشست کوچک و یا کلاس های درس مدارس،امکان بحث و گفتگو، همفکری و یادداشت برداری را فراهم کرد. روشنایی بالا باعث افزایش کیفیت تصاویر و ویدئو ها با رنگهای طبیعی و زنده و همچنین نمایش جزئیات دقیق و وضوح بالای متن ها و نمودارها می شود.

classroom viewsonic 502 video projector

کنتراست بالا ، تکنولوژی Super Color

پروژکتور از کنتراست بالای 1 به 22.000 برخوردار است. این ویژگی مهم باعث می شود که همه نمودارها، گراف ها و متن های نوشته شده در آن ها با جزئیات دقیق روی پرده مشخص شوند و به این ترتیب ارائه دهندگان و مخاطبان برای تشخیض جزئیات ارائه دچار مشکل نشده و تمرکزشان را در طول جلسه حفظ می کنند. بنابراین این فاکتور یکی از عواملی است که می تواند منجر به بالارفتن کیفیت و اثرگذاری ارائه شما شود. با به کار گیری تکنولوژی Super Color رنج وسیعی از رنگ ها را به همراه خواهید داشت. این تکنولوژی این اطمنیان خاطر را به شما می هدد که هیچ رنگی از تصویر در محیط تاریک یا روشن را از دست نخواهید داد.

SuperColor-technology-viewsonic-503x

رزولوشن

رزولوشن این پروژکتور XGA یعنی 768*1024 پیکسل است. این رزولوشن مناسب برای مشاهده ویدئو، ارائه مطالب و پاورپورینت در اتاق جلسه، همایش و همچنین مناسب مصارف خانگی می باشد.

svga-resolution-video-projector

پورتهای ورودی

با نگاهی به پورتهای این پروژکتور، پورتهای HDMI ، VGA، ورودی و خروجی صدا می باشد. به این ترتیب چندین کاربر می توانند بدون نیاز به آداپتور و صرف زمان برای جابجایی کابل ها، همزمان به دستگاه متصل و فایلهایشان را به نمایش بگذارند. با وجود پورت HDMI، شما می توانید دانگل وای فای را استفاده نمایید. جهت تغذیه برق دانگل وایرلس، پورت USB A (Power) نیز تعبیه شده است

connectivity viewsonic pa502x projector

تصحیح زاویه تصویر

با توجه به اثر تراپزی زمانی که پروژکتور در جایی خارج از مرکز پرده نمایش قرار میگیرد، تصویر دچار اعوجاج می شود. همانطور که می دانید در بسیاری از مواقع امکان قرارگیری پروژکتور درست در مرکز نیست. ویژگی تصحیح زاویه تصویر (Keystone)،  این مشکل را به شکل نرم افزاری برطرف کرده و یک تصویر مربعی حرفه ای را برای شما فراهم میکند. به این ترتیب شما می توانید پروژکتور را در هر جایی از اتاق که برایتان مقدور بود مستقر کرده و با تنظیم keystone تصویر مربعی را داشته باشید.

keystone

 تکنولوژیDLP

با تکنولوژی DLP کیفیت تصویر عالی را خواهید داشت. هم اکنون در اکثر سینماهای دیجیتال جهان از این تکنولوژی استفاده می شود و شرکت بنکیو بیشترین فروش را داراست. میکرو آینه های فوق العاده با دوام تراشه DLP و طراحی موتور DLP تقریبا مهر و موم شده است. به این معنی که پروژکتورهای DLP شرکت ویوسونیک مدل 502X نیز یکی از آن هاست، با گذر زمان هیچ گونه افت کیفیت تصویری نخواهند داشت. پروژکتورهای بنکیو با حذف کردن اثر حرارت و گرد و غبار، به همان کیفیت روز اول کار می کنند و تنها نیاز به یک تعویض لامپ ساده می باشد.

پروژکتور ویوسونیک pa502x

امکان Blank Timer

با ویژگی Blank Timer ویدئو پروژکتور ویوسونیک مدل PA502X، استاد یا ارائه دهنده مطالب می تواند تصویر پروژکتور را در میان جلسه مشکی نماید تا توجه دانش پژوهان و یا حضار به ارانه دهنده معطوف گردد. زمانی که نیاز با کنترل صرفا یک پروژکتور از ظریق ریموت را دارید، می توانید کد اختصاصی آنرا کنترل نمایید.

 Blank Timer-viewsonic

ریموت کنترل برای استفاده 8 پروژکتور

با یک ریموت کنترل می توانید حداکثر هشت ویدئو پروژکتور ویوسونیک با کدهای مختلف در یک محیط از طریق سیگنال ریموت را کنترل نمایید.

remote-control-viewsonic-pa502s video-projector

مدیریت زمان

Time Management Assistance این امکان را به ارائه دهنده می دهد تا بتواند زمان ارائه مظلب را در پرده نمایش مشاهده نماید و همچنین در هنگام اتمام زمان ارائه، با ایجاد صدای Beeb، هشدار به پایان رسیدن اتمام زمان ارائه را می دهد.

 PA503-Reminder for Time Management

حالت مصرف Super Eco

در این حالت، دستگاه محتوای ورودی  رامورد ارزیابی قرار می دهد تا میزان نور لازم را جهت رسیدن به رنگ و کنتراست بهینه، تعیین نماید که به این ترتیب در حین ارسال تصویری با کیفیت مطلوب و بدون جبران سازی،تا 70 درصد در توان لامپ صرفه جویی می گردد.

supereco-viewsonic-pa503x

خاموش شدن خودکار یا  Automatic Sleep Timer

ویدئو پروژکتورهای تجاری ویوسونیک پس از مدت زمان مشخص (که توسط شما تعیین می شود جهت غیر فعال شدن دستگاه)، برای جلوگیری از اتلاف انرژی خاموش می شوند. همچنین بسیار دیده می شود که آموزگاران در پایان کلاس، خاموش کردن ویدئو پروژکتور را فراموش کرده اند که این ویژگی این نگرانی را نیز به سادگی حل کرده است.

sleep-mode-projector-viewsonic-pa502s

محاسبه ابعاد تصویر بر حسب فاصله

در جدول زیر اندازه تصاویر حاصله از پروژکتور Viewsonic 502X در فواصل مشخص از پرده نمایش را با نسبت ابعاد 4:3 مشاهده می کنید که بر اساس محاسبات نرم افزاری به دست آمده است.

جدول محاسبه اندازه تصویر بر حسب فاصله ویوسونیک 502X
بیشترین زومکمترین زومبدون زومفاصله از پرده
"63"57"60 معادل (123cm*90cm)2.5m
"76"69"72 معادل (147cm*110cm)3m
"88"80"84 معادل (172cm*129cm)3.5m
"101"92"96 معادل (196cm*147cm)4m
"114"103"109 معادل (221cm*165cm)4.5m
"126"115"121 معادل (245cm*184cm)5m

برندویوسونیک
رزولوشنXGA- 1024*768
تعداد پیکسل768*1024
روشنایی3500 انسی لومن
کنتراست22.000:1
نسبت تصویر4:3
تکنولوژی تصویرDLP
کاربردآموزشی
سایز نمایشگر30 تا 300 اینچ
زوم1.1 دستی
بلندگو2 وات
تصحیح زاویه تصویر30 درجه
ابعاد122* 209* 320
رنگسفید
وزن2.2 کیلوگرم
ورودیDual VGA in, VGA out,S-Video in,Composite in, HDMI, USB TypeA (Power), USB Type B, Audio in, Audio out,RS232,
نسبت پرتاب1.97-2.17:1
نویز دستگاه27dbA در حالت Eco و 33dbA در حالت Normal
مدل لامپRLC-108 با قدرت 190 وات
عمر لامپ5000 ساعت
عمر لامپ(eco)15000 ساعت
متعلقات دستگاهکابل تصویر VGA یک متری، کابل برق یک متری، ریموت کنترل
  • نقد محصول و امتیاز شما به این محصول

   برای کمک به دیگران کاربران در انتخاب،لطفا قبل از نوشتن نقد و نظر خود ، به این محصول امتیاز نیز بدهید.

  محصولات مرتبط